-
Airplane Biscuit
Regular price $2.75Regular priceUnit price perSale price $2.75 -
Sold outAssorted 3 Flavours Mochi
Regular price $2.75Regular priceUnit price perSale price $2.75Sold out -
Bifido Grape Probiotic Konjac Jelly
Regular price $4.00Regular priceUnit price perSale price $4.00 -
Bifido Lychee Probiotic Konjac Jelly
Regular price $4.00Regular priceUnit price perSale price $4.00 -
Bifido Original Probiotic Konjac Jelly
Regular price $4.00Regular priceUnit price perSale price $4.00 -
Bifido Peach Probiotic Konjac Jelly
Regular price $4.00Regular priceUnit price perSale price $4.00 -
Bifido Probiotic Popsicle
Regular price $6.50Regular priceUnit price perSale price $6.50 -
BlessedCup Tofu Pudding Powder
Regular price $1.85Regular priceUnit price perSale price $1.85 -
ChiMei Pineapple Cake Giftbox
Regular price $19.50Regular priceUnit price perSale price $19.50 -
Chimes Ginger-Mango
Regular price $5.45Regular priceUnit price perSale price $5.45 -
Chimes Ginger-Original
Regular price $5.45Regular priceUnit price perSale price $5.45 -
Chinese Long Doughnut
Regular price $4.50Regular priceUnit price perSale price $4.50 -
-
-
HahnShyuan Fried Rice Crackers
Regular price $4.00Regular priceUnit price perSale price $4.00 -
HahnShyuan Fried Rice Crackers with Black Rice
Regular price $4.75Regular priceUnit price perSale price $4.75 -
HPW Frozen Shredded Mango
Regular price $7.50Regular priceUnit price perSale price $7.50 -
Imoto Mixed Bean Crackers (Adenishiki)
Regular price $4.50Regular priceUnit price perSale price $4.50 -
IQF Instant Tapioca Pearls
Regular price $4.25Regular priceUnit price perSale price $4.25 -
JamesBun Lemon Cake
Regular price $1.85Regular priceUnit price perSale price $1.85 -
JamesBun Red Bean Pancake
Regular price $1.35Regular priceUnit price perSale price $1.35 -
JamesBun Tapioca Sweet Potato Cubes
Regular price $4.75Regular priceUnit price perSale price $4.75 -
JamesBun Tapioca Taro Cubes
Regular price $4.75Regular priceUnit price perSale price $4.75 -
LauraSecord 70% Dark Chocolate Bar
Regular price $4.50Regular priceUnit price perSale price $4.50 -
LauraSecord Cookies & Cream White Chocolate Bar
Regular price $4.00Regular priceUnit price per$4.50Sale price $4.00Sale -
LauraSecord French Mint Chocolate Bar
Regular price $4.50Regular priceUnit price perSale price $4.50 -
LauraSecord Maple Crunch Milk Chocolate Bar
Regular price $4.50Regular priceUnit price perSale price $4.50 -
LauraSecord Premium Milk Chocolate Bar
Regular price $4.50Regular priceUnit price perSale price $4.50 -
LauraSecord Roasted Almond Chocolate Bar
Regular price $4.50Regular priceUnit price perSale price $4.50 -
LauraSecord Strawberry White Chocolate Bar
Regular price $4.50Regular priceUnit price perSale price $4.50 -
LauraSecord White Chocolate Bar
Regular price $4.50Regular priceUnit price perSale price $4.50 -
Sold outMyBizcuit Nuwafer Hazelnut Wafer
Regular price $5.00Regular priceUnit price perSale price $5.00Sold out -
Sold out -
Ricians Mung Bean Pastry Gift Box
Regular price $32.00Regular priceUnit price perSale price $32.00 -
Serena Egg Rolls Two Flavours Tin Gift
Regular price $19.00Regular priceUnit price perSale price $19.00 -
Serena Mini Egg Crackers
Regular price $1.65Regular priceUnit price perSale price $1.65 -
Serena Mini Egg Rolls
Regular price $6.00Regular priceUnit price perSale price $6.00 -
Serena Vegetable Cracker Thins
Regular price $2.25Regular priceUnit price perSale price $2.25 -
ShunTai Dried Guava
Regular price $2.50Regular priceUnit price perSale price $2.50 -
Sale -
ShunTai Dried Peach
Regular price $2.50Regular priceUnit price perSale price $2.50 -
SpringHome Peanut Rice Ball
Regular price $3.00Regular priceUnit price perSale price $3.00 -
SpringHome Sesame Rice Ball (BB Dec28)
Regular price $2.25Regular priceUnit price per$3.00Sale price $2.25Sale -
Tenkei Apple Marshmallow
Regular price $3.75Regular priceUnit price perSale price $3.75 -
Tenkei Chocolate Marshmallow
Regular price $3.75Regular priceUnit price perSale price $3.75 -
Tenkei Custard Pudding Marshmallow
Regular price $3.75Regular priceUnit price perSale price $3.75 -
Waffle Cookies (Egg)
Regular price $2.75Regular priceUnit price perSale price $2.75




























